Про нас

Компанія «Світ юридичних послуг» заснована на початку 2008 року, і за час діяльності зарекомендувала себе як надійний діловий партнер, що кваліфіковано, творчо, ініціативно веде справи своїх клієнтів, дбає про якнайповніше задоволення інтересів кожного із них.

Кадровий склад Компанії становлять досвідчені професійні адвокати та юристи: у переважній більшості – випускники провідного українського вузу – Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ми, як носії спадкових традицій однієї із перших і найсильніших шкіл права в Україні, комплексно аналізуючи суть сформульованого Вами питання, швидко і якісно знайдемо альтернативні відповіді на нього, запропонуємо обрати найбільш прийнятний для Вас варіант розв'язання проблеми, що виникла.

На даний час, клієнтами Компанії "Світ юридичних послуг" виступають близько трьох сотень юридичних і фізичних осіб по юридичним питанням та близько однієї тисячі по питанням проведення процедур державних закупівель, які щодня отримують якісну і надійну правову допомогу.

Ми працюємо зі своїми клієнтами в одній команді, тож будемо раді працювати і для Вас!

Основними принципами нашої діяльності є добросовісність, відповідальність, прагнення розвитку, увага і індивідуальний підхід до кожного.

  • Надаємо послуги з державних закупівель значній частині українських замовників.
  • Абонентське обслуговування є пріоритетним для нас. Супроводжуємо бізнес великих, середніх і малих підприємств по всій території України.
  • Успішна судова практика якісно відрізняє нашу Компанію на ринку юридичних послуг.
  • Знання тонкощів юридичної практики!

світ юридичних послуг, мир юридических услуг, корпоративне право, податкове право, сімейне право, кримінальне право, представництво в судах, правовий захист бізнесу, антирейдерські послуги, юридичне обслуговування, юридичний аудит, державні закупівлі, тендер