Ми в ЗМІ

«Громадська позиція». Тема передачі «Охоронна діяльність».
15 вересня 2014 року Керуючого партнера ЮК "Світ юридичних послуг", адвоката Віталія Мацелюха було запрошено гостем телепрограми "Громадська позиція". На даній передачі обговорювалась тема охоронної діяльності, зокрема, охоронні підприємства, охоронники, державна охорона, приватна охорона, технічні засоби охорони, як охороняється наша особиста власність, як вступати у відносини з охоронними підприємствами, відповідальність, що потрібно знати при укладені договорів на охорону, та інше.

 


Коментар адвоката Мацелюх Віталія щодо купівлі товару в інтернеті для телеканалу Глас, програма «Громадська позиція». Темою даної передачі була «Кіберзлочинність».

 


Коментар старшого юриста Любов Хоружої щодо відповідальності власників тварин які здійснили укус сторонньої особи для телеканалу Глас, програма «Громадська позиція». Темою даної передачі була «Небезпечні тварини».

 


Коментар адвоката Мацелюх Віталія з приводу демпінгових цін, які ставлять на ринку охорони підприємства, що надають такі послуги. 

При низьких цінах - Якість послуг видно одразу!
Порада для замовників послуг - не ганяйтесь за дешевими цінами!!!
Це охорона! Це гарант безпеки Вашого майна! 
Тому, при складанні ціни за годину охорони, мають бути враховані заробітна плата, податки, купівля форми, спорядження, навчання охоронників, їх фізична підготовка, витрати на перевірку охорони, та інші.
Враховуйте це!