ТЕПЕР МИ – АО «АРТІУС»

Артіус лого, юрист, адвокат, логотип юридичної компанії
15.01.2016
 

Команда юридичної компанії «Світ юридичних послуг» зустріла новий 2016 рік зі змінами. Ми оновились, колектив зріс, трансформувалась концепція розвитку та місія компанії. Ми стали брендом "ARTIUS". 

Тепер захищати Ваш спокій та безпеку Вашого бізнесу буде Адвокатське Об’єднання «Артіус». Будемо раді і далі допомагати Вам! Завітайте на наш новий сайт: artius.com.ua

Основними напрямками роботи компанії ми обрали: захист бізнесу, держзакупівлі та податкові спори. Крім того, адвокати і юристи АО «Артіус» надають послуги з сімейного, кримінального, господарського, трудового, спортивного права. Однак ми не спиняємось та рухаємось вперед, освоюючи все нові практики. Адже ринок розвивається, тому потрібно бути динамічними аби встигати за потребами клієнтів. 

Ми мріємо про те, щоб в нашому суспільстві люди перестали боятися звертатися до юристів. Віримо, що в майбутньому загальна практика перейде зі звернень «в останній момент» до стійких відносин з власним адвокатом.

Місія Компанії - перетворити процес юридичного захисту в Україні з «вирішення будь-якими методами» в «мистецтво захисту».

АРТІУС - МИСТЕЦТВО ЗАХИСТУ

Світ юридичних послуг, Артіус, юрист, адвокати КиївARTIUS – ART OF PROTECT