ТРЕНІНГ З ДЕРЖЗАКУПІВЕЛЬ

тренінг з держзакупівель ЮК
23.11.2015
 

18 листопада юристи ЮК «Світ юридичних послуг» провели тренінг з державних закупівель.

Керуючий партнер Віталій Мацелюх та керуюча практики держзакупівель Любов Хоружа розповіли гостям про останні нововведення законодавства та нюанси участі у торгах. Захід пройшов вельми продуктивно та результативно.

Всього за 4 години гості дізнались майже все про останні законодавчі зміни та нові можливості для бізнесу, які дають держзакупівлі. Учасниками заходу стали представники бізнес середовища, яким важливо тримати руку на пульсі тендерного законодавства, а також потенційні учасники держзакупівель. Радує, що всі присутні – активні, рішучі люди, націлені на отримання прибутку і на розширення ринку збуту для своїх товарів та послуг.

тренінг з держзакупівель ЮК

Пройшов тренінг переважно у формі дискусії з гостями. Найбільше цікавили учасників тренінгу питання стосовно системи ProZorro: як вона працює, чи є майбутнє у електронних закупівель, наскільки система дієва і чи вигідно брати участь у таких торгах. Також багато говорили про секрети участі у закупівлях та оскарження процедур, ділились власним досвідом та реальними прикладами. Гідну увагу було приділено законопроекту «Про публічні закупівлі» та перспективам реформування системи.

Загалом тренінг пройшов успішно, гості залишились задоволені, а в ЮК «Світ юридичних послуг» вже планують проведення наступного тренінгу…