Абонентське юридичне обслуговування

Компанія "Світ юридичних послуг" пропонує послуги з комплексного юридичного обслуговування - це повний юридичний супровід Вашої підприємницької діяльності.

Залучаючи до власної роботи юридичну Компанію - Ви здійснюєте безперебійне правове страхування Вашого бізнесу від багатьох потенційних конфліктів та непорозумінь в майбутньому та отримуєте кваліфіковану допомогу у вирішенні тих негативних ситуацій, які існують сьогодні; економите кошти на утриманні власного юридичного відділу; отримуєте знижку на інші послуги нашої Компанії.

Пропонуємо Вам наступні пакети послуг, які дозволяють врахувати Ваші потреби у об'ємах юридичних послуг, і можливості здійснювати витрат на них:

  • ПАКЕТ "ПІДПРИЄМЕЦЬ": до 10 робочих годин на місяць; складання, аналіз, розробка документів (договорів, листів, звернень, заяв, скарг, пропозицій, тощо; за виключенням будь-яких судових документів); надання усних та письмових консультацій з будь-яких юридичних питань, які виникають у клієнта під час ведення ним господарської діяльності.
  • ПАКЕТ "ДІЛОВИЙ": до 20 робочих годин на місяць; всі послуги пакету "ПІДПРИЄМЕЦЬ"; аналіз дебіторської заборгованості, висунення пропозицій з приводу шляхів зменшення дебіторської заборгованості; складання документів досудового врегулювання спорів; розробка тактики та стратегії з приводу судового погашення дебіторської заборгованості; складання позовних заяв, апеляційних, касаційних скарг та інших процесуальних документів.
  • ПАКЕТ "БІЗНЕС": до 40 робочих годин на місяць; всі послуги пакету "ДІЛОВИЙ"; повний юридичний супровід будь-яких перевірок контролюючими органами підприємства клієнта (правомірність перевірки, обсяг перевірки, виїзд нашого спеціаліста за адресою клієнта (у м. Києві) з метою особистого спілкування з посадовими особами контролюючого орану); представництво інтересів клієнта у судах усіх інстанцій, які знаходяться у м. Києві; ведення переговорів з контрагентами клієнта з приводу узгодження текстів договорів.

Обсяг послуг в конкретному пакеті може бути змінений за домовленістю – адже ми дбаємо про найповніше задоволення Ваших потреб. Тому, кожен клієнт також має можливість самостійно обрати кількість необхідних юридичних послуг на місяць і вартість пакету узгоджується сторонами.

Вас, можливо, також зацікавлять наші послуги в сфері антимонопольного права та правового захисту бізнесу.

Ми зможемо забезпечити захист Вашої підприємницької діяльності!

044 383 28 82
067 917 917 6
066 994 33 22
050 669 45 52